jaka muzyka jest popularna w polsce

jaka muzyka jest popularna w polsce

4. dać rodzicom możliwość wyboru wyraża zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji osobowych ich dzieci.

5. Zapewnienie rodzicom dostępu do informacji dotyczących ich dzieci, oraz możliwość usunięcia informacji i opt-out od przyszłego zbierania informacji i stosowania.

6. zachowania poufności i bezpieczeństwa danych osobowych zbieranych od dzieci.

Dlaczego zgodność COPPA ważne?

jaka muzyka jest popularna w polsce

Odpowiedź jest prosta: jest to law.However, ważną kwestią jest, jak niezgodność mogłaby wpłynąć na kary business.The niezgodności są często stiff.Having spędzony czas i pieniądze do trwałego rozwoju biznesu w Internecie, ma sens pójść o krok dalej, aby upewnić się, że działają na prawej stronie obowiązującymi przepisami.

Uczenie się od drogiego błędach innych

Pod wieloma względami wymogi Coppa klarowny enough.It jest zatem paradoksalne, że nawet niektóre firmy High Profile brakuje znaku.

jaka muzyka jest popularna w polsce

W 2008 roku FTC opłata operatorzy portalu społecznościowym kierowanej dzieciom z naruszeniem COPPA.According na skargi FTC, firma w Internecie pozwolił dzieciom na tworzenie kont przesyłając dane osobowe przed dostarczeniem powiadomienia rodziców lub uzyskanie zgody rodziców .Powierzchnia firma zgodziła się osady, które obejmowały karę cywilną $ 130.000, zlecenia, które zakazuje przedsiębiorstwu naruszono Coppa regułę, a wymóg za usunięcie wszystkich danych osobowych zbieranych z naruszeniem art.

Również w 2008 roku, głównym firma muzyki online okazało się, że wysokie koszty, co FTC dalej „spada na jego obowiązków Coppa” .Powierzchnia FTC opłata, że ??spółka naruszyła Coppa poprzez brak zapewnienia wystarczającej zawiadomienie na swoich stronach internetowych informacji na temat zbiera, jak to się używa informacji, a ich ujawnienie practices.In ugody, spółka zobowiązała się do zapłaty kary cywilne $ 1 miliona USD w również zobowiązać się do zamówień w celu zapewnienia zgodności.

Internet jest doskonałym medium dla business.However, to nie jest bez regulacji controls.The COPPA jest tam na celu i FTC aktywnie egzekwowania it.It to dobry biznes, aby upewnić się, że polityka prywatności online jest zgodny COPPA zarówno w intencji iw praktyce.

Rachel Agheyisi jest ekonomistą z ponad 25 lat badań biznesowych, pisania i doświadczenia doradztwie korporacyjnym. Ona jest dyrektor wykonawczy Zgłoś pisarzem treści, firma, która specjalizuje się w formie pisemnej raporty, studia przypadków stosowane przez firmy informatyczne do generowania prowadzi w biotechnologii, usług finansowych, przemysłu i ochrony zdrowia. http://www .reportcontentwriter.com

Napisz do mnie na rachel@reportcontentwriter.com, w jaki sposób mogę pomóc rozwijać bogate w treści białe księgi i case studies.

Wpis zawdzięczamy