jaka moze byc literatura przedmiotu

jaka moze byc literatura przedmiotu

Jeśli robić interesy w Internecie, trzeba zwrócić szczególną uwagę na wymagania Dziecięcego Online Privacy Protection Act (COPPA lub ustawa) .Enacted w 1998 Coppa wymaga Federalna Komisja Handlu (FTC) w celu egzekwowania przepisów, które regulują w jaki sposób strona operatorzy zbierać, wykorzystywać i rozpowszechniać danych osobowych od dzieci online.The FTC COPPA Przepis precyzuje specyfikę ustawy.

Warto zapoznać się z wymaganiami Coppa – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś so.Here jest szybki przegląd kluczowych zagadnień, które należy zacząć.

Czy COPPA stosuje się do swojej firmy?

Odpowiedź brzmi: tak, jeśli Twoja firma obejmuje jedną z następujących czynności:

jaka moze byc literatura przedmiotu

stron komercyjnych lub usługi online, które kierowane do tania wypożyczalnia samochodów warszawa dzieci w wieku poniżej 13 lat, i zbierać danych osobowych od dzieci;

Strony internetowe przeznaczone dla szerokiej publiczności, ale świadomie zbierać danych osobowych od dzieci poniżej 13 roku życia;

Strony internetowe przeznaczone dla szerokiej publiczności, ale mają osobny dla dzieci i zbierać danych osobowych od children.What ma zgodność z Coppa wiązać?

Jeśli COPPA stosuje się do działalności, które są wymagane do pisania i wdrożyć prywatności policy.It Ustawa COPPA zgodny warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z instrukcji opracowanej przez FTC, aby pomóc firm internetowych comply.The przewodnik omawia kwestie związane z położenie, zawartość i styl z policy.Check zgodnej go na stronie internetowej FTC.

jaka moze byc literatura przedmiotu

Będąc COPPA zgodny Oznacza działalności online musi spełniać szereg wymogów, w tym:

1. Prześlij polityka prywatności na stronie głównej i link do niego informacje o dzieciach wszędzie osobiste są zbierane.

2. Zapewnić powiadomienie rodziców o swoich internetowych praktyk gromadzenia informacji.

3. Uzyskanie zweryfikowania zgody rodziców przed zbieraniem danych osobowych od dzieci.

Wpis zawdzięczamy