jaka muzyka do ukladu gimnastycznego

jaka muzyka do ukladu gimnastycznego

Jest to nowa funkcja w Facebooku, który wyszedł około 6 miesięcy temu zwany Instant Personalizacja „, że wiele osób napisali ostrzeżenia przed ich ścian Facebooku, twierdząc, że narusza prywatność ludzi, itd itp I jak śmiesz mają automatycznie włączona itp itd pomyślałem, że powinienem napisać artykuł do rozmowy o tym, co od razu Personalizacja jest i dlaczego to nie jest coś, co powinno spowodować alarm.logo firmy To rzeczywiście dość fajną cechą. Jest to cecha, która prawdopodobnie będziesz chciał zachować się na zapas.

jaka muzyka do ukladu gimnastycznego

Co Natychmiastowa Personalizacja ma robić to, gdy idziesz do innych stron partnerskich Facebook (jak Pandora, Yelp, Dokumenty Bing …), ta funkcja Chodźmy tych terenów Cię rozpoznać w oparciu o informacje, które mają na swoim profilu na Facebooku. Jeśli pójdziesz do Pandory, na przykład, i pozwoliły Pandora korzystać z informacji na Facebooku, to następnie witają cię z twoim imieniem i znać swoje preferencje, pociągając za info z Facebooka. Teraz, informacje są ciągnięcie jest PUBLIC informacji, że pozwalasz, aby podzielić się ze społeczeństwem. Nie ciągnąć w informacjach, które zostały ustawione jako prywatne poprzez swoje ustawienia prywatności, które można znaleźć w sekcji „Konto”. Tak, tak długo, jak masz zabezpieczone informacji za pośrednictwem tych ustawieniach prywatności, nic osobowe będą udostępniane. To jest piękno … i bezpieczeństwo niego.

jaka muzyka do ukladu gimnastycznego

Powodem, dla którego Natychmiastowa Personalizacja jest naprawdę fajne jest to, że kiedy idziesz do witryny i widzisz Facebook „Like” lub przycisk „Udostępnij”, można nacisnąć go i „like / share”, to na swojej tablicy na Facebooku. W ten sposób, po czym, te strony partnerskie mogą zbierać informacje o Tobie i dostosować (lub personalizować) swoje doświadczenie użytkownika, więc jest bardziej dostosowane do Twoich „lubi”.
Wpis zawdzięczamy